das Kunst vzw

Kerkstraat 108
9050 Gentbrugge

info@daskunst.be
09 233 83 53

  Like ons op Facebook!

Volg ons op Instagram! 

 

     

das Kunst is

Pieter Quaghebeur
algemeen coördinator
pieter@daskunst.be

Gunter Eykelberg
administratief medewerker
gunter@daskunst.be

Michiel Eeckhaut
artistiek stadsmedewerker
michiel@daskunst.be

Ayla Castelein
artistiek stadsmedewerker
ayla@daskunst.be

Bunmi Faniyi
artistiek stadsmedewerker
bunmi@daskunst.be

Tineke Bacqué
artistiek stadsmedewerker
tineke@daskunst.be

Nicou Rondelez
stagiaire
nicou@daskunst.be

Michèle Grymonprez
stagiaire
michele@daskunst.be

Sarah Prentice
stagiaire
sarah@daskunst.be

Anouck Schuddings
stagiaire
anouck@daskunst.be

 

das Kunst kan enkel doen wat ze doet dankzij de inzet van onze vele artistieke freelancers en vrijwilligers. Met dank aan:

Aäron, Alice, Andy, Anneleen, Annouck, Arjan, Catharina, Charlotte, Christine, Clio, Danae, Dille, Dries, Eline, Elise, Esmé, Farylde, Femke, Frederik, Goedele, Guen, Gustave, Hanna, Hannes, Hester, Imke, Isa, Ivana, Jana, Jonas, Julie, Kato, Katty, Kelly, Kobe, Larissa, Lauren, Leen, Lena, Liesbet, Liesbeth, Lieselot, Linde, Lizzy, Loes, Lore, Louis, Louisa, Luka, Luth, Lynn, Marie-Ange, Marieke, Maxime, Michele, Michiel, Mulugeta, Nakoulou, Nana, Natacha, Nele, Nirmala, Paulina, Philippe, Renée, Reinhard, Robin, Roselien, Roselynd, Ruben, Rumen, Rutger, Sarah, Sebastiaan, Sharon, Sien, Simon, Sofie, Sophie, Sven, Telma, Tania, Thaïs, Tim, Tini, Tomas, Valentijn, Wietse, Ylona, Zoë

Algemene Vergadering
Jurgen, Björn, Wies, Bert, Katrien, Tim, Bert, Peter en Koen

Raad van Bestuur
Jurgen, Björn, Wies, Bert en Katrien

grafische vormgeving: We Became Aware
website: atelier Arthur Haegeman

Nieuws
Kunstfabriek krokus 2020: inschrijven vanaf zaterdag 14 december om 10u
Kunstfabriek paas 2020: inschrijven vanaf zaterdag 14 december om 10u
Kunstfabriek zomer 2020: inschrijven vanaf zaterdag 4 januari om 10u
zaterdag 30 november - nieuwe website online met alle info over das Kunst in 2020