das Kunst

Vragen, tips of samenwerken met das Kunst? Mail naar: 
info@daskunst.be

Pieter Quaghebeur
algemeen coördinator
pieter@daskunst.be

Ayla Castelein
artistiek stadsmedewerker
ayla@daskunst.be

Clara Luyckx
artistiek stadsmedewerker
clara@daskunst.be

Elke Delespierre
artistiek stadsmedewerker
elke@daskunst.be

Jana Geens
artistiek stadsmedewerker
jana@daskunst.be

Niels Uitterhaegen
artistiek stadsmedewerker
niels@daskunst.be

Nele De Gersem
instructional design
nele@daskunst.be

Aanspreekpunt integriteit (API)

Lees hier alles over onze aanspreekpunten

das Kunst kan enkel doen wat ze doet dankzij de inzet van onze vele artistieke freelancers en vrijwilligers. Met dank aan:

Eveline, Maarten, Stanley, Judith, Sander, Catharina, Lennart, Roselyn, Lore, Elissa, Gustave, Joachim, Louisa, Emma, Eleonore, Julie, Maaike, Laura, Ezra, Linde, Joanna, Fran, Charlotte, Liesbeth, Yuna, Renée, Femke, Charlotte, Hanna, Jana, Lizzy, Telma, Arjan, Bert, Femke, Katrijn, Lien, Lynn, Nana, Nel, Nena, Tine, Sibran, Liesbeth, Gill, Chloe, Judith, Aisha, Alice, Denitza, Farylde, Julie, Lien, Linde, Mulugeta, Nanette, Nathalie, Nirmala, Paulina, Robin, Sarah, Sofie ,Tini, Viona, Suyin, Vincent, Zoë, Jade, Eveline, Pauline, Iris, Elisia, Emma, Marijke, Natacha, Fran, Aurelie, Anna, Hannah, Monica, Yuna, Riet, Pauline, Jamie, Nicou, Mats, Lien, Hendrik, Sarah, Benjamin, Camille, Catherine, Tim, Ellen, Lynn, Fien, Jana, Michelle, Simon, Lisa, Tiffany, Elke, Charlotte, Tara, Joni, Astrid, Delphine, Eva, Gabriel, Gaël, Griet, Hanne, Hatice, Ibi, Imke, Inge, Ingrid, Justine, Laura, Lauren, Lena, Lies, Marieke, Martha, Meike, Nela, Nele, Nick, Samra, Sofie, Stephanie, Maarten, Elien, Fien, Hanne, Joeri, Alexandra, Rachel, Bosse, Bente, Sofie, Ellen, Sarah, Michèle, Karen, Anouck

Algemene Vergadering
Björn, Wies, Bert, Katrien, Tim, Bert, Peter en Koen

Raad van Bestuur
Björn, Wies, Bert en Katrien