das Kunst vzw

Kerkstraat 108
9050 Gentbrugge

info@daskunst.be
09 233 83 53

  Like ons op Facebook!

Volg ons op Instagram! 

 

     

das Kunst is

Pieter Quaghebeur
algemeen coördinator
pieter@daskunst.be

Gunter Eykelberg
administratief medewerker
gunter@daskunst.be

Michiel Eeckhaut
artistiek stadsmedewerker
michiel@daskunst.be

Ayla Castelein
artistiek stadsmedewerker
ayla@daskunst.be

Bunmi Faniyi
artistiek stadsmedewerker
bunmi@daskunst.be

Tineke Bacqué
artistiek stadsmedewerker
tineke@daskunst.be

 

das Kunst kan enkel doen wat ze doet dankzij de inzet van onze vele artistieke freelancers en vrijwilligers. Met dank aan:

Aäron, Alice, Andy, Anneleen, Annouck, Arjan, Catharina, Charlotte, Christine, Clio, Danae, Dille, Dries, Eline, Elise, Esmé, Farylde, Femke, Frederik, Goedele, Guen, Gustave, Hanna, Hannes, Hester, Imke, Isa, Ivana, Jana, Jonas, Julie, Kato, Katty, Kelly, Kobe, Larissa, Lauren, Leen, Lena, Liesbet, Liesbeth, Lieselot, Linde, Lizzy, Loes, Lore, Louis, Louisa, Luka, Luth, Lynn, Marie-Ange, Marieke, Maxime, Michele, Michiel, Mulugeta, Nakoulou, Nana, Natacha, Nele, Nirmala, Paulina, Philippe, Renée, Reinhard, Robin, Roselien, Roselynd, Ruben, Rumen, Rutger, Sarah, Sebastiaan, Sharon, Sien, Simon, Sofie, Sophie, Sven, Telma, Tania, Thaïs, Tim, Tini, Tomas, Valentijn, Wietse, Ylona, Zoë

Algemene Vergadering
Jurgen, Björn, Wies, Bert, Katrien, Tim, Bert, Peter en Koen

Raad van Bestuur
Jurgen, Björn, Wies, Bert en Katrien

grafische vormgeving: We Became Aware
website: atelier Arthur Haegeman

Nieuws
Tot 13 oktober is onze bouwspeelplaats op de Gentse Lübeck site is elke woensdag- en zondagmiddag gratis toegankelijk.
Kunstfabriek herfstvakantie is volzet in Gent. Laatste plaatsen voor Kortrijk en Antwerpen. Schrijf je in via onze website.
Doe in september mee met onze Kunstenspeelplaats in 15 Gentse speelstraten. Gratis deelname. Klik voor meer info.
Vacatures: artistiek stadsmedewerker Gent (voltijds) en artistiek stadsmedewerker Antwerpen (voltijds)