das Kunst vzw

Lucas Munichstraat 10
9000 Gent

info@daskunst.be
09 233 83 53

Like ons op Facebook!

     

das Kunst is

Algemene Vergadering
Jurgen, Anna, Björn, Wies, Bert, Katrien, Tim, Bert, Manuel, Peter, Koen

Raad van Bestuur
Jurgen, Anna, Björn, Wies, Bert

Pieter Quaghebeur
coördinator
pieter@daskunst.be

Bert Huyghe
artistiek medewerker
bert@daskunst.be

Michiel Eeckhaut
artistiek medewerker
michiel@daskunst.be

Sietske De Vries
artistiek medewerker
sietske@daskunst.be

Jana Debruyne
productiemedewerker
jana@daskunst.be

Jatse Behaeghe
productiemedewerker
jatse@daskunst.be

 

das Kunst kan enkel doen wat ze doet dankzij de inzet van onze vele artistieke freelancers en vrijwilligers. Met dank aan:
Aäron, Andy, Anneleen, Christine, Clio, Danae, Dries, Eline, Elise, Esmé, Femke, Frederik, Goedele, Guen, Hannes, Hester, Imke, Isa, Ivana, Jonas, Kato, Katty, Kelly, Kobe, Larissa, Lauren, Leen, Lena, Liesbet, Liesbeth, Lieselot, Linde, Lizzy, Loes, Louisa, Luth, Lynn, Marie-Ange, Marieke, Maxime, Michiel, Mulugeta, Nakoulou, Nana, Nele, Nirmala, Paulina, Philippe, Reinhard, Roselien, Roselynd, Ruben, Rumen, Rutger, Sebastiaan, Sharon, Sien, Sofie, Sophie, Sven, Tania, Thaïs, Tim, Tomas, Valentijn, Wietse, Ylona

grafische vormgeving: We Became Aware
website: atelier Arthur Haegeman

Nieuws
Teken in op de nieuwbrief en blijf op de hoogte van al onze plannen
Vanaf woensdag 6 september kan je inschrijven voor de herfsteditie van Kunstfabriek in Gent!
Vanaf woensdag 6 september kan je inschrijven voor de herfsteditie van Kunstfabriek in Kortrijk!
Schrijf nu in voor Kunstateliers Gent. De jaarwerking start in september en eindigt eind mei.
X